KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613085
nr 1461 3085
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad, Flicka. Olja på duk, 67x33, yttermått inklusive ram: 84x51 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 april 2022
kl 20:04:52
16/4 06:06:21
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg